fbpx

O nas

Opolska Dekoratornia to miejsce dla ludzi ceniących (i/lub): profesjonalizm, dokładność, wyjątkowość, innowacyjność, rękodzieło. Dopiero rozwijamy skrzydła to fakt, ale tylko teoretycznie. Nasze wieloletnie hobby przerodziło się w Opolską Dekoratornię.

 Zaczynaliśmy od szeroko pojętego rękodzieła:

– PAPIEROWEGO, czyli zaproszenia, kartki okolicznościowe, albumy, exploding boxy, winietki, zawieszki na alkohol, bannery i co tam jeszcze potrzeba 

– DECOUPAGE, jako zabawa z drewnem. Jego obróbka, szlifowanie, malowanie, lakierowanie, ozdabianie. Ale czego dokładnie…? Skrzynek drewnianych, kufrów, kuferków, szkatułek, przyborników na biurko i zakładek do książek!

Najpierw powstawały prace dla rodziny i przyjaciół, później dla znajomych, dalej dla znajomych tych pierwszych znajomych i tak już pocztą pantoflową się rozniosło, że jesteśmy, że tworzymy wyjątkowe rzeczy, że coś innego, że coś fajnego.

Kiedy wykonujemy zlecenia dla Przyszłych Par Młodych, często rozmawiamy o planach i marzeniach na wymarzoną uroczystość. DLATEGO:

rozszerzamy działalność o wypożyczalnię dekoracji ślubnych i eventowych oraz obsługę balonową. Więcej informacji wkrótce!

Do usłyszenia, do zobaczenia!